Často kladené otázky

Obkladačky si môžete objednať telefonicky, emailom, cez sociálne siete alebo aj pri osobnej návšteve. Ako prvé urobíme návrh, určíme dodaciu dobu, stanovíme cenu a po odsúhlasení sa pustíme do výroby. Obkladačky starostlivo a bezpečne zabalíme a následne zašleme kuriérom, prípadne si pre ne môžete prísť aj osobne.

Obkladačky sú vždy vyrábané na mieru a preto sa dodacia doba môže líšiť podľa veľkosti objednávky, či dizajnu. Dodacia doba závisí od aktuálnej vyťaženosti výrobných kapacít. Pred objednaním nás preto kontaktujte a informujte sa o aktuálnej dodacej dobe.

Cena za 1 kus alebo 1 m2 záleží od tvaru, veľkosti, glazúry alebo náročnosti samotnej obkladačky na výrobu. Pri objednávke viacerých kusov obkladačiek je cena nižšia. Pre lepší prehľad si určite pozrite náš cenník obkladačiek. V prípade záujmu nás kontaktujte, vypracujeme Vám cenovú ponuku.

Áno vyrobíme. Výroba obkladačiek na mieru je individuálny proces a aj s takouto požiadavkou sa často stretávame. Pokiaľ v našom portfóliu nenájdete to, čo hľadáte, pokúsime sa naplniť Vaše predstavy. Či už máte konkrétnu predstavu s presnou špecifikáciou alebo ešte neviete celkom čo by ste chceli, radi pomôžeme.

Áno. Obkladačky momentálne posielame v rámci celej Európy. Cena poštovného závisí od veľkosti objednávky a krajiny doručenia.

Obkladačky starostlivo zabalíme a následne posielame kuriérom na uvedenú adresu. Je možné sa dohodnúť aj na osobnom odbere v Bratislave.

Áno môžte. Objednávky nie sú limitované na počet kusov ani metrov štvorcových. Každú objednávku si vážime rovnako. Klienti si niekedy zvyknú objednávať iba zopár kusov, ktoré zakomponujú do bežne kupovaného obkladu. Inokedy si objednajú 1-2 kusy ako vzorku ešte predtým, ako sa rozhodnú pre vhodnú glazúru.

Áno. Obkladačky sa dajú kombinovať s bežne dostupnými obkladačkami. Pokiaľ ich plánujete kombinovať s inými obkladačkami, vieme Vám prispôsobiť obkladačky tak aby zapasovali. Napríklad zaoblením strán, vhodnou hrúbkou aj veľkosťou.

Obkladačky sú vyrábané z kvalitných materiálov a vypalované pri vysokých teplotách, čo zaručuje ich výborné úžitkové vlastnosti. Proces výroby prispôsobime v závislosti od toho, kde budú obkladačky umiestnené.

Bohužiaľ nie. Zameriavame sa iba na výrobu obkladačiek.

V našom portfóliu nájdete niekoľko štandardných tvarov ako sú štvorce, obdĺžniky, diamanty, šesťuholníky a rybie šupiny. Takisto vieme vyrobiť špecifický tvar podľa požiadavky na mieru. Všetky tvary nájdete na našej podstránke. Neustále pracujeme na nových inováciach. Ďalšie tvary budú postupne v našom portfóliu pribúdať.

Zabezpečujeme len samotnú výrobu a dodanie obkladačiek zákazníkovi. Inštaláciu obkladačiek si zákazníci zabezpečujú vo vlastnej réžii. Pre ľahšiu inštaláciu vieme obkladačky nalepiť na sieťku.

Obkladačky sú vyrábané z kvalitných materiálov, čo im zabezpečuje vysokú odolnosť. Pripájame však zopár rád, ako sa o obkladačky starať:

    • Pri čistení nepoužívajte agresívne a abrazívne čistiace prostriedky, vyhnite sa prostriedkom s obsahom rôznych kyselín.
    • Na čistenie taktiež nepoužívajte drôtené kefy.
    • Obkladačky môžete čistiť jarovou vodou, prípadne iným odmasťovačom na prírodnej báze (prírodné, ekologické čistiace prostriedky).

Áno samozrejme. Náš ateliér sa nachádza v industriálnom dvore. Vchod do dvora je z Kukučínovej ulice číslo 52 (mapa). Ak nás plánujete navštíviť, zavolajte alebo napíšte nám vopred. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu. Konktaktné údaje nájdete tu.

Áno samozrejme. Zásielku je možné si vyzdvihnúť osobne v pracovné dni od pondelka do piatku u nás v Bratislave na adrese Kukučínová 52. Pri osobnom odbere je dôležité si dohodnúť termín a čas odberu vopred.