obklad do kuchyne

Ako správne zamerať priestor

Meranie kuchynskej zásteny

Pri meraní kuchynskej zásteny je dôležitá šírka a výška kuchynskej zásteny, resp. obkladanej plochy. Niektoré kuchynské zásteny majú tvar dlhého obdĺžnika, čo robí meranie pomerne jednoduché. Iné kuchyne pozostávajú napr. z dvoch stien do tvaru L, alebo aj z troch stien do tvaru U, kde treba zmerať každú stenu osobitne.

Ak ste si neni istí ako správne zamerať obkládaný priestor, môžete nám poslať fotografiu vašej kuchyne a my vám na fotografii vyznačíme oblasti, ktoré bude potrebné zamerať. Takisto Vám aj vypočítame celkový počet m2, ktoré budete potrebovať.

Čo so zásuvkami a vypínačmi?

Čo so zásuvkami a vypínačmi?

Pri výrobe na mieru Vám vieme vyrezať do obkladačiek aj otvory na vypínače a zásuvky. Na mieste tak už nemusíte nič rezať, stačí iba obložiť otvor. V tomto prípade je dôležité zamerať vzdialenosť dier od krajov obkládanej oblasti.

Vzdialenosť sa meria k okraju diery, ktorú máte v stene určenú pre vypínače a zásuvky. Ak už máte nainštalované plastové kryty a vypínače / zásuvky sú plne funkčné, je potrebné dať kryt dole, kvôli presnejšiemu zameraniu.

Takisto nám môžete zaslať fotografiu obkládaného priestoru, kde sa nachádzajú vypínače / zásuvky a my Vám vyznačíme ako ich správne zamerať.

meranie je dôležité

Obráťte sa na nás

So zameraním priestoru veľmi radi pomôžeme. Stačí keď nám pošlete fotografiu priestoru, na ktorý chcete nainštalovať obkladačky a my Vám naznačíme čo budeme potrebovať 🙂

Kontaktujte nás