O značke

Tileme - Lucia - Peter

Ahoj, volám sa Lucia a spoločne s manželom Peťom stojíme za značkou Tileme, pod ktorou navrhujeme a vyrábame originálne obkladačky. Vždy som chcela niečo tvoriť a výroba obkladačiek v sebe spája moju vášeň pre interiérový dizajn a moju záľubu v keramike.

Každá obkladačka je vyrábaná ručne od začiatku až po koniec. Všetky takto vyrábané obkladačky prejdú našimi rukami čo zabezpečí, aby sa z každej jednej stal jedinečný a originálny kúsok. Jemné odchýlky vo veľkosti, či farbe umocnia celkový dojem, ktorý tieto obkladačky vytvárajú.

Najväčšia výhoda ručne vyrábaných obkladačiek je v ich samotnom výzore a v možnosti prispôsobiť si ich svojím predstavám. Na výber je veľké množstvo krásnych farieb, vzorov, tvarov a veľkostí.

Pri výrobe používame rôzne moderné technológie a kvalitné materiály. Vďaka výpalu na veľmi vysokú teplotu získavajú obkladačky kvalitné úžitkové vlastnosti. Sú vode odolné, oteru vzdorné, ľahko udržiavateľné a sú vhodné ako obklad do kuchyne či kúpeľne. Takto vyrábané obkladačky vydržia aj test času a budú Vám prinášať radosť dlhé roky.

Obkladačky poskytujú neobmedzené možnosti. Stačí si len vybrať. V prípade, že v našej galérií nie je kúsok podľa Vašich predstáv, dajte nám vedieť a pokúsime sa naplniť Vaše predstavy.

 

Tileme - Lucia - Peto

Kvalita

Pri výrobe používame moderné technológie a kvalitné materiály.

Precíznosť

Proces výroby prebieha podľa overených postupov, aby sa dosiahol požadovaný výsledok.

Spokojnosť

Výroba ušitá na mieru podľa vašich požiadaviek.

Tileme testimonialy odporucania

Kachličky došli v úplnom poriadku, veľmi starostlivo zabalené a sú kráááásne! Sme veľmi spokojní a veľmi pekne ďakujeme.

Kristína

Myslím, že Vaše obkladačky dodali našej kuchyni šmrnc, elegancu a krásu a pekne dotvorili, myslím, elegantný charakter našej novej kuchyne.

Luba

Nádherné a hlavne originálne obkladačky! Lucka je milá, ústretová, obkladačky vyrobí podľa požiadaviek :)

Lukáš

Krásne obkladačky, super práca. Veľký výber rôznych tvarov aj farieb.

Peter