O obkladačkách

Jediný originál

Každá obkladačka je vyrábaná ručne od začiatku až po koniec. Všetky takto vyrábané obkladačky prejdú našimi rukami čo zabezpečí, aby sa z každej jednej stal jedinečný a originálny kúsok. Jemné odchýlky vo veľkosti, či farbe umocnia celkový dojem, ktorý tieto obkladačky vytvárajú.

Najväčšia výhoda takto vyrábaných keramických obkladačiek je v ich samotnom výzore a v možnosti prispôsobiť si ich svojím predstavám. Na výber je veľké množstvo krásnych farieb, vzorov, tvarov a veľkostí.

magický proces

Výroba obkladačiek

magický proces

Výroba obkladačiek

Celý proces výroby začína pri kuse surovej hline. Proces výroby trvá niekoľko týždňov a kým sa z kúsku hliny stane obkladačka, musí nám prejsť rukami niekoľkokrát vďaka čomu sa z každej jednej stáva jedinečný a originálny kúsok.

Pri výrobe používame rôzne moderné technológie a kvalitné materiály. Vďaka výpalu na veľmi vysokú teplotu získavajú obkladačky kvalitné úžitkové vlastnosti.

Sú vode odolné, oteru vzdorné, ľahko udržiavateľné a sú vhodné ako obklad do kuchyne či kúpeľne. Takto vyrábané obkladačky vydržia aj test času a budú Vám prinášať radosť dlhé roky.

 

ručná práca má svoje čaro

Prečo Tileme?

Dizajn a farby

Nadčasový dizajn s prenádhernými farbami, ktoré spolu vytvárajú originálny celok.

Zameranie na detail

Každý detail obkladačky je dotvorený ručne, vďaka čomu sa z každej stáva jedinečný a originálny kúsok.

Dlhá životnosť

Používame kvalitné materiály a moderné technológie vďaka čomu získavajú výborné úžitkové vlastnosti.

Výber podľa seba

Vyberte si z množstva krásnych farieb a tvarov a o zvyšok sa už postaráme my.

Ručná práca

Obkladačky vyrábame ručne od samotného začiatku až po koniec. Jemné odchýlky vo veľkosti, či farbe umocnia celkový dojem, ktorý tieto obkladačky vytvárajú.

Vyrobené na Slovensku

Obkladačky vyrábame, glazujeme a vypalujeme v našom ateliéri v Bratislave. Prídte sa pozrieť do nášho showoroomu, kde nájdete množstvo vzoriek a farieb.